За слава до степен на лудило !


Дали денешните ѕвезди се подготвени на се само за слава ? Пред две години Мајли Сајрус помина низ нешто што може да се нарече како фаза на бесни луди години, но сето тоа се промени откако повторно се смири со поранешниот вереник Лиам Хемсворт.

majli-sajrus-na-fanovite-im-dozvoluva-kade-sakaat-da-ja-dopiraat-01.jpg

Сепак, се чини дека нејзиното лудо однесување никогаш нема да биде заборавено.

 

majli-sajrus-na-fanovite-im-dozvoluva-kade-sakaat-da-ja-dopiraat-3

majli-sajrus-na-fanovite-im-dozvoluva-kade-sakaat-da-ja-dopiraat-1.jpg

Посебно затоа што излегуваат нови видеа и фотографии од тој период.

majli-sajrus-na-fanovite-im-dozvoluva-kade-sakaat-da-ja-dopiraat-2.jpg

Неодамна излезе видео во кое Мали за време на турнејата „UK Bangerz“ настапувала во ноќен клуб каде дозволила публиката без ограничувања да ја допира каде и да посака.

majli-sajrus-na-fanovite-im-dozvoluva-kade-sakaat-da-ja-dopiraat-3.jpg

Облечена во светкаво боди одеднаш скокнува блиску до публиката и јасно може да се забележи дека многу фанови ја допираат.

majli-sajrus-na-fanovite-im-dozvoluva-kade-sakaat-da-ja-dopiraat-4.jpg

Погледнете го целото видео:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=AeydJkT8y5k]


Skopje ID
[fbcomments]