Skopje City Mall ја заокружува 2017-та со Магична сказна

Cheap Zolpidem Објавено од: на 22 декември, 2017

http://mrsmummyharris.co.uk/disney/disneyland-vs-disney-world/ http://beadlowmanor.co.uk/news_item.php?wnID=9957 Деновите околу новогодишните празници се највозбудливиот период за децата, но и за возрасните, денови кога сите веруваме во мали чуда, слатки изненадувања и по малку магија. Затоа Skopje City Mall ја заокружува 2017-та со Магична сказна која ќе трае до 9 јануари 2018 година. Во рамки на овој настан се организираат многу интерактивни содржини, креативни работилници, можност за интересно фотографирање во духот на новогодишните празници и многу други забавни содржини.

http://mythreeandme.co.uk/2011/09/driver-dans-story-train-activity-and.html

go to link Magicna skazna FB INSTA ad 1200 1200 (1)

Buy Genuine Diazepam

get link За време на викендите ќе се организираат театарски претстави, како „Новогодишна Дизни бајка”, „Дедо Мраз и волшебната шума”, „Снежната кралица”, „Новогодишни волшепства” и многу други. Дедо Мраз ќе ги раскажува своите најинтересни приказни секој петок, сабота и недела, на вториот кат во Skopje City Mall. Ќе има и музички матинеа, и тоа: Волшебен саксофон, Распеаниот Дедо Мраз, Фалсето детски хор, Дизни класици, Магичната харфа, Пијано и виолина, покрај елката на влез Манапо и во одделот за храна на 2ри кат.

see

http://mouthmatters.com/cosmetic-dentistry-before-after-gallery/ Како настан кој е создаден за најмладите, во рамки на Магичната сказна ќе им биде дадена можност на дечињата да ја покажат својата креативност и способности, па така и за време на Магичната сказна ќе се одржува Фимо работилницата на Дедо Мраз. Малите посетители ќе можат заедно со Дедо Мраз да креираат и да се забавуваат.

http://country-harvest.co.uk/news/big-breakfast-giveaway/

go here “Иако овој настан е посветен на најмалите посетители, во овој период од годината на сите ни е потребно малку магија и весела атмосфера, па затоа навистина мислам дека сите ќе уживаме во богатата програма која ја подготвивме за наредниот период и ќе ја почувствуваме новогодишната магија. Деталите за активностите и сите дополнителни информации можете да ги погледнете на www.skopjecitymall.mk/skazna.”- изјави Дарко Панчевски од маркетинг секторот на Skopje City Mall.

Buy Ambien Without

Order Alprazolam Во Skopje City Mall започна и голема новогодишна хуманитарна акција во соработка со 12 македонски медиуми. На вториот кат од трговскиот центар поставени се 12 новогодишно декорирани елки, под која секој ќе може да донира подароци. Една елка – еден медиум. Секој од медиумите одлучи подароците, кои ќе ги собере под својата елка да ги донира за децата на едно социјално загрозено семејство.

Buy Diazepam Online India

http://mythreeandme.co.uk/2014/10/winter-is-well-on-its-way.html?share=google-plus-1 Пред трговскиот центар е поставена и новогодишна елка (висока 15 метри), која го украсува просторот со шарените светилки и украси. Декорацијата и осветлувањето во внатрешниот дел на молот ја надополнуваат новогодишната магија и го претвораат пазарувањето во волшебно и уникатно искуство.

http://atadesigns.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563289183.8229670524597167968750

follow Со оглед на тоа што веќе се започнати зимските попусти и распродажби, периодов во Skopje City Mall ќе имате можност да купите по нешто за себе и за своите најблиски, или пак да ја одберете вашата новогодишна комбинација по намалени цени.

http://brucearnold.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563309362.7139630317687988281250

Buy Adipex For Cheap Online Од трговскиот центар известуваат дека работното време на 29 и 30 декември ќе биде продолжено до 23 часот (не е обврзувачко за сите локали). За прв пат оваа година Skopje City Mall 1-ви јануари го прогласува за неработен ден. Ќе работат само маркетот, киното, кафе-баровите и рестораните. Деталите за работното време на локалите можете да ги погледнете на фотографијата подолу

go site

http://savagelighting.co.uk/products/exterior-courtesy-and-strip-lighting Buy Xanax Uk Reddit

http://bambalan.co.uk/.wp-config.php.swp

SkopjeID
Доживеј го градот целосно!
[fbcomments]
Buy Valium Phuket Translate »
http://mouthmatters.com/tag/stuck/feed/ http://atadesigns.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563294051.8951680660247802734375