Рекордерско роденденско славење во Скопје Сити Мо

На првиот ден од роденденското славење, беа регистрирани над 40.000 посетители во Скопје сити мол, каде што се прославуваше четвртиот роденден со видна возбуда и еуфорична атмосфера.Богатата програма, музика, бесплатни коктели и колачи, огромните попусти и подароци и присуството на многу познати личности го преполни Скопје сити мол само во првиот од четирите роденденски дена полни со изненадувања за потрошувачите.

Настапите на култните „Нокаут“ и на хрватската поп-изведувачка Данијела Мартиновиќ го исполнија пладнето и ноќта со дополнително задоволство, што потрошувачите го искористија за шопинг до полноќ.

mkd-286311

Скопје сити мол и денес ги очекува сите посетители на роденденската дружба и забава, како и голем број на попусти во сите од локалите !


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »