Јана Бурчевска се пофали со трудничкото стомаче!


Поп-пејачката и евровизиска претставничка Јана Бурческа ја прослави својата моминска вечер.

03-1 (1)

Во друштво со своите другарки и со бел превез на главата поп-пејачката покажа дека ужива во бременоста. Јана, која е во поодмината бременост со своето прво дете, вели дека бременоста ја прави среќна. Фотографијата со голото трудничко стомаче, на кое има траги од бакнежи како симбол на љубовта кон бебето, поп-пејачката ја сподели и со своите пријатели.


Skopje ID
[fbcomments]