Frosinna со нов Zara стајлинг за оваа недела

Погледнете го целосниот Zara стајлинг на македонската блогерка Frosinna.

За целосниот стајлинг  повеќе на линког http://www.frosinna.com/posts/1779/

11811563_1002807189764337_9129276746777793563_n
DSC_0345-copy-683x1024 DSC_0378-copy-683x1024 DSC_0343-copy-1024x683 (1)

SkopjeID
Доживеј го градот целосно!
[fbcomments]
NFL Jerseys 2019 
Translate »