BMW Серија 8 Гран Купе

source site Објавено од: на 13 јуни, 2019

go to link http://bedfordintegrativehealth.co.uk/about-us/attachment/bytrain/ На интернет протекле неколку официјални фотографии од луксузната купе-лимузина на BMW, пред најавената светска премиера на овој автомобил.

go site

http://mythreeandme.co.uk/2016/06 “Gran Coupe” е третиот модел од фамилијата на новата Серија 8 на BMW, по класичното купе и кабриолет. Дизајнот на ова возило е навестен со концептот M8 Gran Coupe од 2018-та година, а сега сме во можност да видиме како изгледа продукциската верзија.  source site

Buy Adipex Online With Paypal

http://music-education.org/activity/p/1039816/ Автомобилот стилски се потпира на купе верзијата, со нешто подолго меѓуосовинско растојание и дополнителен пар врати од задната страна.

http://mrsmummyharris.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563315732.6080760955810546875000

Diazepam 10 Mg Buy Online Дизајнот на внатрешноста ќе биде исто така во поголем дел прекопиран од првите два модела на Серија 8, што подразбира дигитализиран кокпит со 12,3-инчен екран, како и 10,25-инчен дисплеј на мултимедијалниот систем.

Buy Diazepam 10Mg Uk Next Day Delivery

http://beaumanorhall.co.uk/beaumanors-winter-fair-a-festive-weekend-of-fun/ Што се однесува до моторизацијата, на купувачите најверојатно ќе им биде понуден 6-цилиндричен 3.0 турбо дизел мотор со 320 коњски сили и 680 Nm во верзија 840d, потоа бензинец M850i со твин-тубро 4.4 V8 кој произведува 530 коњски сили и 750 Nm, а нешто подоцна се очекува и M8 Gran Coupe со околу 625 коњски сили.

follow

http://bambalan.co.uk/events/new-year-tropicana-at-bambalan/ BMW уште од претходно најавил дека премиерата на “осмицата” на Gran Coupe ќе се одржи во јуни, а автомобилот во продажните салони ќе стигне во септември.

source link

Skopje ID
[fbcomments]
Translate »