„All Night“ новиот видео запис на Бијонсе


Бијонсе објави ново видео за песната „All Night“ која е дел од нејзиниот последен албум „Lemonade“. Преку ова видео, таа им ја отвори вратата на нејзините обожаватели, со цел да може да ѕирнат во нејзиното секојдневие и приватност што го има во семејството.
042516-beyonce-lemonade-fashion-slide-27
Па така, во видеото може да ја видиме ќерка ѝ Блу Ајви, како и некои моменти со Џеј Зи.

Меѓу моментите се и оние од нивната свадба, како и првиот роденден на Блу.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gM89Q5Eng_M]


Skopje ID
[fbcomments]