Џиџи Хадид во црвен стајлинг


Џиџи Хадид присуствуваше на гала вечера организирана по повод новата капсулна колекција на Томи Хилфигер и шампионот на Формула 1 Луис Хамилтон.

09

На настанот што се одржа во рамките на Њујоршката недела на модата, 23-годишниот модел се појави во црвен стајлинг.

01 (2)

02 (2)

Џиџи беше придружувана од татко ѝ Мухамед и мајка ѝ Јоланда. Тоа што нејзините родители се разведени, не беше пречка за тие да позираат заедно со неа пред фоторепортерите.

03 (1)

13


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »