Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаат во Италија


Се чини дека сите славни личности годинава решија да се релаксираат во Италија. И Џенифер Лопез и Алекс Родригез патуваат низ најпопуларните дестинации на италијанското крајбрежје.

alex-rodriguez-jennifer-lopez-2fed46a4-4324-4a06-ac26-1f88e5d83d59
49-годишната пејачка и 43-годишниот поранешен спортист беа фотографирани како се релаксираат на луксузна јахта.

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez on their luxury yacht in Capri

08

09 (1)

Славниот пар ги прошета и луксузните бутици во Капри и уживаше во тезгите со овошје во популарното туристичко место.

26

Apple?🍎🍎 #JenniferLopez #jlo Capri 🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹

A post shared by JLo Love ❤ (@jlo.glow_) onSkopje ID
[fbcomments]
Translate »