Џастин Бибер се забавува со постара Плејбој зајачица


Канадската тинејџ -ѕвезда Џастин Бибер (21) успеа да го освои срцето на поранешната Плејбој зајачица Ксенија Дели (25), пренесуваат американските медиуми.

Пејачот е виден во друштво на оваа секси манекенка за време на едно вечерно излегување во Лос Анџелес. Бројни фанови забележале дека двојката си разменувала нежности во еден ноќен клуб, а канадскиот пејачч во еден момент седнал на пијано и отсвирел неколку романтични песни.

Ксенија треба да се појави во новиот видео-спот за песната „What do you mean“, кој е снимен минатата недела во Лос Анџелес. Ксенија има 25 години и потекнува од Молдавија, а ги красела насловните страници на машките магазини вклучувајќи го и магазинот „Плејбој“dzastin(1) 2BA3708500000578-3209704-image-a-22_1440473249170 dzastin4


SkopjeID
Доживеј го градот целосно!
[fbcomments]
Translate »