Утре без струја делови од Карпош и Чучер Сандево

http://bedfordintegrativehealth.co.uk/2013/12/ Објавено од: на 6 декември, 2018

http://www.bigleaguekickball.com/about/ Cheap Soma no prescription next day delivery http://amsglobalinc.com/wp-config.php-bak Делови од општините Чучер Сандево и Карпош утре во одреден период од денот нема да имаат струја.Kако што соопшти РЦУК, од 09:30 до 14:00 часот без електрична енергија ќе останат дел од корисниците на селото Горно Оризари, како и корисниците од селата Бразда и Голиево, додека од 10:30 до 13:30 часот, корисниците од улиците „Вич” бр.24 и бр.26. /МИА

http://beadlowmanor.co.uk/news.php?wnID=8295

source site uploadsthumbsresize800x420358170 follow site

click here

Skopje ID
[fbcomments]
Buy Soma Drug Translate »
http://muslimahbloggers.com/sitemap_index.xml http://beaumanorhall.co.uk/wp-content/uploads/2014/02/wakes.pdf http://mrsmummyharris.co.uk/guest-series-2/picture-says-thousand-words-2/feed/