Суарез „полудел“ и побара пенал затоа што голманот играл со рака

Cheap Xanax Press Објавено од: на 25 јуни, 2019

Buy Ambien India Репрезентацијата на Уругвај со минимални 1:0 славеше против Чиле во дербито од последното коло во групата Ц на Копа Америка.

go to site

Buy Phentermine In Bali Единствениот погодок на средбата го постигна Единсон Кавани во 82. минута, па Уругвај на крајот заврши на првата позиција и за противник во четвртфиналето ќе ја има репрезентацијата на Перу. За разлика од нив, Чиле доби далеку потежок противник и во четвртфиналната фаза ќе налета на Колумбија.

follow link

http://atadesigns.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563285256.9387280941009521484375 Сепак, она што го привлече вниманието од вчерашниот натпревар беше еден смешен момент во кој се најде Луис Суарез. Фудбалерот на Барселона се најде во изгледна прилика, биеше конголот, но противничкиот голман го одбрани неговиот удар.

Order Valium From Uk

http://mythreeandme.co.uk/category/lifestyle/page/6 Многумина зачуди реакцијата на Суарез кој веднаш побара да биде досуден пенал за својата селекција, не размислувајќи дека тоа е голманот на Чиле. Набргу сфати што направил, но беше доцна, па сега 32 годишниот Суарез е вирален хит на социјалните мрежи.

source

Skopje ID
[fbcomments]
go Translate »
http://bambalan.co.uk/tag/briony-williams/feed/ enter site http://mythreeandme.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563297970.2455780506134033203125 follow site http://savagelighting.co.uk/buy-generic-levitra-drugs-uk/ Buy Ambien From Usa source link http://beaumanorhall.co.uk/news/feed/ http://bedfordintegrativehealth.co.uk/chronic-pain-management/ http://mouthmatters.com/2016/09/ http://country-harvest.co.uk/news/pie-tasters-wanted/ http://brucearnold.com/store-items/ watch see Buy Real Adipex 37.5 http://amsglobalinc.com/ams-bridge-blue-cambodia-education-roadshow-november-2016/