Стил на денот: Тренди понеделник со бунда и патики

Комбинациите со патики се модерни во секоја сезона. Затоа овој понеделнички аутфит е сосема тренди и удобен. Бунда од лажно крзно, едноставна комбинација не џемперче и фармерки и патики- и сте подготвена за новите предизвици!


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »