Стан со најубав поглед на Париз

Сместен во луксузна стара градба во срцето на Париз, овој неверојатен стан се протега на две нивоа и открива спектакуларна глетка.

0

Замислете какво уживање е да го започнете денот во ваков амбиент, пиејќи го првото утринско кафе во најромантичната престолнина во светот. Сместен во срцето на Париз, во непосредна близина на Ајфеловата кула, овој луксузен стан нуди спектакуларна глетка низ прозорците. Располага со три спални соби и три бањи, голема кујна опремена со сите погодности, работна соба во облик на мезанин, како и прилагоден гардеробер, кои на совршен начин го комплетираат единственото искуство на станарите.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20


Милан Атанасов
[fbcomments]
NFL Jerseys 2019 
Translate »