Со Ралев компани до нов модерен дом!

enterier 2-2Реномираниот бренд Ралев компани, за две години стана етаблиран бренд кој е неопходен во доменот на уредувањето на ентериерот. Секое семејство е приказна за себе, а Ралев компани ги чува Вашите тајни и интимност. Се што е во тренд и најмодерното, во доменот на завеси, драперии, зебри, дрвен и алуминиумски венецијанер, изработени од најновите технолошки и дизајнерски материјали ви е достапно во оваа компанија. Материјалите ексклузивно ги увезуваат од најреномираните брендови од Турција. Ралев компани, нуди стручна помош од тим на архитекти кои ќе ви помогнат во изборот на дизајнот според просторот, боите и величините. Изборот е голем, можете да одберете интересни, модерни и класични аксесоари – колани, корнизи, држачи. Големиот избор на дезени, модерни и класични, со различни тематики и колорит на бои, ќе ја разигра секоја просторија и ќе даде уметничка нота на амбиентот. Нека вашот дом биде посебен!

Тие се лоцирани во изложбен и продажен простор во Тафталиџе, кај „Гранд Престиж“- Алумина во Скопје на ул. М.Т Гологанов бр.98/1-2

Телфони на кои може да ги добиете се 02 3114 769 и 075 205 837, емаил ralevkompani@yahoo.com

DSC_6976-Pano

DSC_7008
DSC_7036
DSC_7022

DSC_7087

 

DSC_7090

 

DSC_7019

 

DSC_7122

DSC_7055


SkopjeID
Доживеј го градот целосно!
[fbcomments]
NFL Jerseys 2019 
Translate »