Сопругата на Варди позира гола: „Немам што да облечам!“

Ребека Варди, сопругата на англискиот фудбалер Џејми Варди, го привлече вниманието кон себе на Островот откако реши да позира гола и да ја објави фотографијата на социјалните мрежи.

36-годишната Ребека објави фотографија како седи крај прозорот и е во исчекување на манифестацијата „The TV Choice Awards 2018“. Под фотографијата таа напиша – „Доаѓаат наградите, а јас немам што да облечам“.

На манифестацијата во Англија таа се појави во жолт фустан, кој одлично го отцртуваше нејзиното тело.


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »