Славната актерка покажа дека и во петтата деценија може да изгледаш супер привлечно!

Актерката се соблекла во костим за капење и сите ги воодушевила со совршено обликуваното тело.

47-годишната Брук Бурк Червет, американска водителка и актерка, неодамна се појавила на една плажа во Малибу и покажала дека времето не и може ама баш ништо. 

Таа притоа го покажала затегнатото тело и бујните облини во едноделен костим за капење.

Брук веќе долго време се занимава со фитнес, а својата линија ја довела до совршенство.

Имено, мајката на четири деца вложила многу труд во промената на животниот стил за своето тело да го доведе до саканиот изглед, поради што ја променила и исхраната.

Актерката има 47 години, вака изгледа веќе децении наназад. А кога на површина ќе испливаат нејзините години, никој не може да поверува дека тие бројки се точни.


Skopje ID
[fbcomments]
NFL Jerseys 2019 
Translate »