Сите роденденски попусти за 6тиот роденден на Скопје Сити Мол


Како и досега, така и овој пат, за нашиот 6ти роденден за приредуваме гооолема забава, мноооогу награди и шооопинг лудило.

6ka-01-1

По повод 6-от роденден  обезбедивме богатата роденденска програма, за сите посетители на Skopje City Mall, каде ќе имаат возбудливо шопинг искуство од 6ти до 7ми октомври со големи попусти.

6ka-02 6ka-03 6ka-04 6ka-05-1 6ka-06 6ka-07


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »