Рита Ора ги збуни фановите со провокативна фотографија!

Пејачката Рита Ора на Инстаграм објави фотографија, снимена на базен, но обожавателите веднаш забележаа дека бикините се дополнително доцртани.

Тоа значи дека Рита е сосема гола во базенот, а доказ дека ужива на горештините е цртежот на Хомер Симпсон како ја гледа вљубено.

Обожавателите на Ора, освен комплиментите, ѝ поставија и прашање зошто морала да се покрие со цртеж.


Skopje ID
[fbcomments]
NFL Jerseys 2019 
Translate »