Пристигнува најбрзиот полнач за мобилни телефони на светот

follow link Објавено од: на 24 јуни, 2019

source link http://www.bigleaguekickball.com/about/ Buy Soma no script next day delivery Конкуренцијата на полето на брзите полначи се заострува, а иако може да се каже дека актуелните брзини се пристојни, се чини дека за оваа компанија нема застанување.

Buy Adipex P Canada

Buy Xanax Xr Минатата година ги добивме првите полначи од 30 W и 40 W (One Plus и Huawei), а оваа година Oppo Find X беше првата компанија која го претстави екстремно брзиот 50 W SuperVOOC Flash Charge полнач. Но, од Vivo имаат намера да постават нов рекорд.

Order Diazepam Europe

2 Soma 350Mg Од Vivo открија дека развиваат неверојатно 120 W Super FlashCharge полнење, кој според компанијата, ќе биде во состојба да дополни 50% на батерија со капацитет од 4000 mAh за само 5 минути, додека за целосно полнење на телефонот ќе бидат потребни само 13 минути.

enter

Order Adipex From Mexico Новиот полнач Vivo ќе го претстави на MWC Shanghai 2019 каде што пред целиот свет ќе биде демонстрирана неверојатната брзина на полначот.

Buy Phentermine 37.5 Mg Tablet

go site Преостанува да видиме и колку ќе биде потребно за овој полнач од 120 W да дојде до корисниците, односно кога ќе се најде во продажните салони. Исто така, треба да се напомене дека ваквото брзо полнење драматично влијае на трајноста на батеријата, а постои опасност од големо загревање на телефонот.

Cheap Adipex For Sale

Skopje ID
[fbcomments]
http://muslimahbloggers.com/world-hijab-day-mb-thoughts-on-hijab Translate »
Buy Ambien 20Mg http://beadlowmanor.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://beadlowmanor.co.uk/contact/ Buy Carisoprodol Cod http://amsglobalinc.com/?author=272 Buy Cheap Generic Ambien Online Buy Phentermine Canada Online follow url follow link go site watch Order Phentermine Online http://atadesigns.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563294195.3204829692840576171875 click http://savagelighting.co.uk/portfolio-item/63mm-carla-eyelid-2/2-20/feed/