Преубава и на 55 години!


На настан во Лондон, организиран од глумицата Гвинет Палтроу се појави Деми Мур, која со својата појава привлече најголемо внимание.

Деми за оваа прилика одбра долг цветен фустан кој на вистински начин ја истакна нејзината женственост.

Ретко кој би помислил дека оваа жена има 55 години и три големи ќерки покрај кои изгледа како да е нивна врсничка.

Со минимална шминка, пуштена коса и широка насмевка на лицето, Деми зрачеше со посебна енергија.


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »