Првото, преслатко семејно „селфи“ на Кејт Хадсон

Кејт Хадсон на Инстаграм го сподели првото селфи од целото семејство – момчето Дени Фуџикава, нивната 8-месечна ќерка Рени Роус, 7-годишниот син Бинг и 15-годишниот Ридер.

Насмеаното семејство се „стиснало“ на фотографијата, а актерката изгледа блажено и пресреќно додека е опкружена со своите најсакани. „Љубовта на мојот живот“, напишала таа покрај селфито кое за помалку од 24 часа од објавувањето собрало повеќе од 300.000 допаѓања. Насмеаното семејство се „стиснало“ на фотографијата, а актерката изгледа блажено и пресреќно додека е опкружена со своите најсакани.

Кејт по повод Денот на таткото во неделата сподели и преслатко видео од своето момче кое ја опсипува својата ќерка со бакнежи. Малата Рени била пресреќна поради тоа, а нејзината среќа се зголемувала со секој бакнеж. 


Skopje ID
[fbcomments]
NFL Jerseys 2019 
Translate »