Новиот Surface Pro 6 таблет на Microsoft

http://createdevelopment.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563294888.9274039268493652343750 Објавено од: на 5 октомври, 2018

http://brucearnold.com/blog/welcome/attachment/arnold-2/feed/ Buy Diazepam Powder Microsoft ја претстави новата генерација на таблетот „Surface Pro“, објави „The Verge“. „Surface Pro 6“ ја вклучува осмата генерација на процесорите „Intel Core i5“/„i7“ и ќе биде достапен во нова верзија на боја – црна.

enter site

http://music-education.org/members/evangelinefied/activity/20737/ prosurf33999

http://country-harvest.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://country-harvest.co.uk/ordering-service/

Cheap Valium Get Решението е мат-црно, а тастатурата може да се одвои (како што е сега) и е достапна во различни бои. Се разбира, самиот таблет нема да биде достапна во црна или сребрена боја. source Таблетот има обновен дизајн кој го подобрува ладењето и овозможува поддршка за „quad-core“ процесори. Ова, според компанијата, овозможува да биде до 67% побрз од претходниот модел. Системската меморија може да достигне до 16GB, а опциите за складирање се 128GB, 256GB, 512GB или 1TB SSD.

Buy Valium From Canada

Cheap Phentermine Diet Pills prosurf33998 http://mythreeandme.co.uk/2013/02/mighty-boom-ball-vibration-speaker.html?share=twitter Новиот внатрешен дизајн исто така помага да се подобра издржливоста на батеријата. Компанијата вели дека моделот ќе може да издржи до 13,5 часа со едно полнење. see Појавата на таблетот е речиси идентична со претходната генерација, која нуди дисплеј од 12,3 инчи (2736 x 1824). Сè уште недостасува приклучоци за „USB“ тип-„C“. Димензиите се 292x201x8.5 mm со тежина од 775/792 грама.

http://music-education.org/members/francischurch26/activity/friends/feed/

click

Buy Ambien In Dubai

Buy Authentic Xanax Online Почетната цена на уредот е 899 долари во САД со процесорот „Core i5“, а набавките започнуваат на 16-ти октомври.

follow link

enter prosurf33997

http://mythreeandme.co.uk/category/travel/

enter

go site

go to site http://savagelighting.co.uk/cheapest-usa-lasix-online/

enter

Skopje ID
[fbcomments]
http://music-education.org/members/evangelinefied/?acpage=8 Translate »
Buy Valium New York