Моден погодок или модна утка на Лејди Гага?


На настанот кој беше организиран од магазинот ELLE се појавија многу личности, а пејачката Лејди Гага во свој стил повторно привлече големо внимание.

ll

Позната по своите чудни и екстравагантни изданија и овој пат облече нешто несекојдневно.

Пејачката, а од неодамна и глумица се појави во сиво предимензионирано одело.

Додека критичарите од високата мода би рекле дека ова е полн погодок и последен моден тренд, другите коментираа дека пејачката делува како да облекла вреќа.

Што мислите Вие?


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »