Мејкап туторијал од Емили Ратајковски


Емили Ратајковски сними мејкап туторијал во соработка со модната библија „Вог“.

d0bad0bed0bbd0bad183-d181d0b5-d180d0b0d0b7d0b3d0bed0bbd0b8-d0b5d0bcd0b8d0bbd0b8-d180d0b0d182d0b0d198d0bad0bed0b2d181d0bad0b8-d0b7d0b0

27-годишниот модел покажува како се шминка за излегување и споделува кои козметички производи ги обожава.Skopje ID
[fbcomments]
Translate »