Меси стана капитен на Барселона

http://bambalan.co.uk/cookie-policy/
Лионел Меси е именуван за нов капитен на Барселона по заминувањето на Андрес Иниеста од „Ноу Камп“, а новата лидерска група ја сочинува заедно со Серхио Бускетс, Жерард Пике и Сержи Роберто.

Buy Genuine Phentermine Online

follow site 20180314-The18-Image-Lionel-Messi-Performance-Against-Chelsea

http://muslimahbloggers.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563287559.2197570800781250000000

Buy Xanax Toronto Меси, кој веќе е капитен на аргентинската репрезентација, ја добива честа по заминувањето на Иниеста во Висел Кобе, иако и претходно повеќе пати ја носеше капитенската лента откако во 2015 година стана официјален вице-капитен, улога која сега ќе ја има Бускетс.

http://savagelighting.co.uk/24h-levitra/

click here Меси ќе оди на прва титула со Барса како капитен веќе во недела, кога тимот на Ернесто Валверде игра со Севилја во шпанскиот Суперкуп. Минатата сезона, Барселона загуби само еден меч при освојувањето на Ла лига, а го освои и Копа дел Реј, иако потфрли во ЛШ, каде што загуби во четврт-финалето од Рома.

enter site

Skopje ID
[fbcomments]
Translate »