Марјана Станојковска стана црна!

Убавата лото-девојка Марјана Станојковска на Инстаграм сподели фотографии на кои е со кратко фустанче, длабок шлиц и нешто сосема ново од неа, црна коса.

Се работи за потребите на снимање, а марјана изгледа одлично.


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »