Лејди Гага е непрепознатлива на насловната на Вог


Лејди Гага покажува минималистички стил на насловната на октомвриското издание на американскиот Вог.

l1-1
Фотографирана од Inez & Vinoodh, Гага е облечена во црн Brandon Maxwell фустан и обетки од Ana Khouri.

За внатрешната фотосесија, Гага позира во импресивен, сензуален и елегантен стил, носејќи креации од Шанел, Живанши, Џими Чу и други луксузни модни марки.

Во интервјуто, таа зборува за работното искуство со Бредли Купер во филмот ‘A Star is Born’.

l5

l4

l3

l2


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »