Кој го гледа Роналдо, кога тука е Георгина (ФОТО)

Кристијано Роналдо синоќа постигна гол за Јувентус во поразот од Ајакс во Лигата на шампионите, но, сепак, неговата прекрасна партнерка за момент му ја „украде славата“. На фановите на Јуве „очи им истекоа“ кога Георгина се појави на трибините, во ултра кусо здолниште, а и застана да позира во ВИП ложата.

Кој го гледа Роналдо, кога тука е Георгина. А и така Јувентус загуби…


Skopje ID
[fbcomments]
Translate »