Ким Кардашијан враќа стар моден тренд


Ким Кардашијан Вест е позната по оживувањето на старите модте трендови за чие враќање никој никогаш не се надевал.

How-to-get-Kim-Kardashian-Wests-beauty-look-from-the-Vogue-India-cover
Бициклистичките хеланки, неонските бои се само дел од последните во низа трендови кои успеала да ги врати во мода, а сега тоа се обидува да го направи и со накитот за заби.

Кардашијан на Инстаграм објавила фотографии од своите усни по повод новата колекција за кармини, но вниманието го привлекоа нејзините заби.

View this post on Instagram

Pink Lip 4 kkwbeauty.com

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) onSkopje ID
[fbcomments]
Translate »