Каролина со нов видеозапис за „Бели цветови“


Каролина Гочева го објави спотот за песната „Бели цветови“, која е дел од нејзиниот најнов албум „Извор“.

397936-vreme-e-za-pivo-skara-i-zhurka

„Драги мои, со задоволство ви го претставувам видеозаписот за највеселата песна од албумот, ‘Бели цветови’. Се надевам дека нашава убава приказна дополнително ќе ви ги разубави овие последни сончеви денови. Уживајте!“ – напиша таа на Facebook.Skopje ID
[fbcomments]
Translate »