Кансело оди во Манчестер Сити

get link http://bambalan.co.uk/category/latest-news/feed/ Англискиот шампион веќе размислува за засилувањата за идната сезона, а едно од првите поголеми засилувања на екипата на Гвардиола би можел да пристигне од Јувентус.

watch

Buy Xanax Mexico Pharmacy Италијанските медиуи пренесуваат дека Манчестер Сити и Јувентус веќе подолго време преговарале за португалскиот десен бек Жоао Кансело. Наводно „Граѓаните“ понудиле 40 милиони евра и Данило за Португалецот, но од Јувентус ја одбиле понудата, барајќи исклучиво пари.

http://brucearnold.com/wp-content/uploads/yikes-log/yikes-easy-mailchimp-error-log.txt

source site Најновата понудата на Сити наводно изнесувала 50 милиони евра и голема е веројатноста двата клуба деновиве да постигнат договор.

Diazepam 10 Mg Order

go here Кансело во Јувентус пристигна минатата година од редовите на Валенсија, откако Интер одлучи да не го откупи неговиот договор. Минатата сезона тој за Јувентус настапи на 34 натпревари во сите натпреварувања, постигна еден гол и додаде осум асистенции.

http://createdevelopment.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563290840.2030909061431884765625

Skopje ID
[fbcomments]
Translate »