Зидан веќе донесе одлука – познат неговиот нов клуб

http://bambalan.co.uk/tag/dean-edwards/feed/ Објавено од: на 11 март, 2019

watch Soma No Prescription Overnight COD Delivery Шпанските медиуми веќе подолго време шпекулираат со иднината на Зинедин Зидан и го поврзуваат во враќање на клупата на Реал Мадрид.

Buying Diazepam In Bali

Buy Xanax On Ebay Иако популарната емисија „Чирингито“ тврдеше дека Order Valium Online Australia Зидан размислува за враќање на „Сантиаго Бернабеу“ на лето, сепак угледниот „Ел Пас“ тврди дека тоа сигурно нема да се случи.

Buy Ambien Zolpidem

here Весникот тврди дека Реал воопшто не воспоставил контакт со францускиот стратег бидејќи Зидан има затегнати односи со претседателот here Перез и директорот Санчез.

http://bedfordintegrativehealth.co.uk/osteopathy/osteopathic-treatments/tennis-elbow/feed/

see url Зидан го напушти Реал токму поради лошите проценки на Флорентино Перез. Тој не се согласуваше со купување на нов голман, сакаше да се ослободи од Бејл и по секоја цена да се задржи Роналдо. Во спротивно му порачал на клубот дека нема што да бара оваа сезона, што се испостави како точно.

Buy Soma Online Us To Us

go Од друга страна Перез е многу повеќе загреан за Мурињо, веќе ги направил првите контакти со Португалецот и сака да го врати на „Сантиаго Бернабеу“.

http://savagelighting.co.uk/portfolio-item/63mm-led-range-copy-copy-copy-copy/

Buy Valium From India Online „Ел Пас“ тврди дека Зидан нема да се врати во Мадрид и поради фактот што веќе ја донел одлуката за својата иднина. Имено, Французинот го чека расплетот во Јувентус и е спремен да седне на купата на „старата дама“.

follow site

Order Valium Online Europe Италијанските медиуми отидоа чекор напред и тврдат дека Зидан веќе постигнал договор со „старата дама“ до 2022 година и дека тоа ќе биде официјализирано на крајот на сезоната.

get link

Skopje ID
[fbcomments]
Translate »