Енрике Иглесијас со нов сингл и провокативен спот(видео)


Mиленикот на женските срца и планетарно популарниот шпански пејач, Енрике Иглесијас, објави нов сингл “El Bano”, со негов најхрабар и најпровокативен спот досега.

 Enrique-Iglesias_201662091727

Покрај Иглесијас, во спотот се појавува и новата рап ѕвезда, прториканецот Бед Бани.Skopje ID
[fbcomments]