ДЕСТИНАЦИЈА ОД СОНИШТАТА – MONTAGE KAPALUA BAY


Со својата локација на преубавиот рајски остров Мауи, Montage Kapalua Bay е одлична дестинација за одмор, за сите љубители на голфот и за оние кои уживаат во патувањата.

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_1

Овој комплекс се наоѓа на имот од 24 хектари и има поглед на живописниот Капалуа залив, а ги нуди најдобрите удобности на Мауи и сите негови посакувани аспекти. Неодамна реновиран и преименуван, Montage Kapalua Bay е совршен хотел во кој ќе имате можност да ги доживеете сите удобности како да сте дома, како и сите луксузни удобности на ова престижно летувалиште.

Покрај 50 прекрасно опремени и елегантни апартмани, ова одморалиште нуди и повеќе од доволно опции за сите вкусови, без разлика дали сте љубител на свежи морски плодови со совршен поглед на море, или едноставно сакате совршен коктел и нешто лесно за јадење. Меѓу најдобрите елементи на овој хотел се двата терени за голф.

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_2

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_3

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_5

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_6

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_7

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_8

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_9

luksuz-hotel-resort-montage-kapalua-golf-maui-havaji_99


Skopje ID
[fbcomments]
NFL Jerseys 2019 
Translate »