Голата Ким Кардашијан повторно го сруши интернетот


Американската старлета повторно се разголела на популарната социјална мрежа.

dHVq5-kim-kardasijan128-620x350

Ким Кардашијан повторно се соблекла гола.

Американската старлета на своите профили на социјалните мрежи објавила фотографија на која позира само по гаќички пред огледало.

Фотографијата за само 15 минути имала повеќе од 500.000 лајкови, а за половина час собрала повеќе од еден милион.

Погледнете ја фотографијата со која Ким Кардашијан по кој знае кој пат го урнала интернетот.

📸

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Skopje ID
[fbcomments]