ВО ПЕТОК LATE NIGHT SHOPPING ВО СКОПЈЕ СИТИ МОЛ, НАСТАН КОЈ НЕ СМЕЕ ДА СЕ ПРОПУШТИ!

source url Објавено од: на 3 јули, 2019

generic Soma next day Традиционално, но и иновативно и оваа година, Скопје Сити Мол го организира големиот и единствен Late Night Shopping кој ќе се одржува викендов од 5 до 7 јули.

enter site

http://amsglobalinc.com/wp-config.original На овој тридневен настан сите посетители ќе имаат можност да уживаат во несекојдневно купување до полноќ, со огромни попусти во повеќе од 120 локали. Оваа година Скопје Сити Мол заедно со Групер ќе го спојат онлајн и офлајн шопингот на едно место! Продавниците Ве очекуваат со огромна понуда, а Групер е тука да обезбеди супер зделки за голем дел од продавниците!

Order Xanax From Canada

Buy Xanax In Canada Покрај шопингот со голем попуст, посетителите ќе можат да се опуштат со женската спортска програма органзирана од NIKE на платото пред Скопје Сити Мол.

http://atadesigns.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563294716.9550690650939941406250

Buy Zolpidem Online From Canada За веселата и разиграна атмосфера низ ходниците ќе се погрижат неколку скопски урбани бендови. А за најмалите и тинејџерите имаме гостување и мит ап со GP!

http://bedfordintegrativehealth.co.uk/health/is-shin-splints-cramping-your-style/?unapproved=3086

http://savagelighting.co.uk/product/30watt-security-light-4/feed/ Ова се само дел од активностите и изненадувањата кои ќе го подигнат расположението на сите оние што сакаат да ја обноват својата гардероба со уникатни модни парчиња по намалени цени.

Order Valium Online Uk

http://mythreeandme.co.uk/tag/big-apple?ak_action=accept_mobile „Како и секоја година побторно омилениот летен шопинг настан на нашите посетители е тука! А ние знаеме дека секој од вас некогаш немал доволно време за сѐ да разгледате и да проба, а уште повеќе кога има огромни попусти на омилените брендови? Токму тоа е „Late night shopping“, викенд со смеа, забава, музика и весело летно расположение,а вие ќе можете да купувате сѐ до полноќ! Ова е најголемиот настан на Скопје Сити Мол во летниот период, настан кадешто шопингот е во друга димензија, а забавата е загарантирана.“ – велат организаторите.

Buy Ambien Online Reddit

Buy Ambien Over The Counter Целосната листа на попусти и информации можете да ги погледнете од 03.07.2019 на http://skopjecitymall.mk/lns2019.

go to site

Skopje ID
[fbcomments]
Translate »