Ванда од Ибица го продава сопругот Икарди во Јувентус

Сопругата на Икарди, контроверзната Ванда Нара на Ибица преговара со Јувентус за трансферот на сопругот Икарди, ова го тврди „Газета“ кој потенцира дека цената на напаѓачот на Интер е падната на половина, сега изнесува 60 милиони.

Ванд е менаџер на Икарди, предизвика многу скандали, сега во хотел  на Ибица го продава својот сопруг на Јувентус. Шампионот на Италија  го продава Манџукиќ па извесно е доаѓањето на Икарди во Торино тврдат медиумите во „чизмата“.


Skopje ID
[fbcomments]
NFL Jerseys 2019 
Translate »