Без вода утре 7 населби во Скопје

Buy Generic Valium Online Објавено од: на 9 август, 2018

Soma fast delivery no doctors http://brucearnold.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563556578.8435881137847900390625 Без вода за пиење утре од 20 часот до завршување на работата ќе останат делови од Аеродром и Ново Лисиче (висока зона – станбените објекти над петти кат), Припор, Сопиште, Ракотинци и Добри Дол, како и дел од Кисела Вода на ул. „Христо Татарчев“ крак 1-11, крак 2, Сервисна Зона Југ, дел од бул. „Борис Трајковски“ и дел од бул. „Србија“ (од новиот кружен тек до бул. „Борис Трајковски“), соопштија од ЈП „Водовод и канализација – Скопје“.

click here

Soma no prescription needed overnight voda

Buy Phentermine 15 Mg Online

Buy Phentermine Kvk Tech Прекинот на водоснабдувањето е поради реконструкција на водоводна линија сo пречник 700 мм, што ќе се изведува кај новиот кружен тек меѓу ул. „Христо Татарчев“ и бул.„Србија“ (последна 24-ка).

http://savagelighting.co.uk/how-long-it-take-viagra-to-work/

http://beadlowmanor.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563287233.9689109325408935546875 Планската проекција на ЈП „Водовод и канализација – Скопје“, посочуваат оттаму, е дека работните активности би требало да завршат во период од 12 до 18 часа, што значи дека нормално водоснабдување на корисниците би добиле во периодот од 8 до 14 часот наредниот ден (11 август).

http://crudengroup.co.uk/index.php?arHandle=Main+Page+Content

enter Бидејки ќе се работи во текот на ноќта ЈП „Водовод и канализација – Скопје“ за жителите од наведените населени места ќе обезбеди цистерни со питка вода. Исто така, од Јавното претпријатие информираат дека уличните чешми во населбите Аеродром и Ново Лисиче непречено ќе функционираат, информираат од ЈП „Водовод и канализација“. http://mythreeandme.co.uk/search/label/Jigsaw

http://bambalan.co.uk/administrator/templates/bluestork/error.php

Skopje ID
[fbcomments]
Translate »